Dvoulůžkový pokoj Superior

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, krásnou koupelnou a vlastní vinotékou vám nabídne nekonečné pohodlí a prostor pro nové zážitky. Je to perfektní zázemí pro každý den, kdy potřebujete nespěchat a vychutnat si pocit, že vůbec nic nemusíte…

Prvotřídní postel vám zaručí prvotřídní odpočinek a budete-li chtít, můžete si kdykoliv během dne dopřát soukromou degustaci lokálních vín nebo nekonečnou horkou sprchu…  Ráno na vás pak bude ve společenské místnosti penzionu čekat domácí snídaně s bábovkou, štrúdlem, marmeládami z místních surovin, čerstvými rohlíky…. A máte-li chuť, pak také s moravskými škvarky a dalšími dobrotami.

Přes den se společenská místnost mění v hernu, využít můžete kuchyň, lednici, vinotéku. A součástí penzionu je i venkovní terasa, kolárna nebo vyhrazené parkoviště.

 • V ceně ubytování je zahrnuta DPH, snídaně a městské poplatky.
 • Dítě do 3 let bude ubytováno zdarma.
 • Domácí mazlíčky rádi přivítáme po předchozí domluvě.
 • Snídaně se podává od 8:00 do 10:00, pokud plánujete časnější odjezd na výlet nebo potřebujete balíček na cestu, rádi vám jej přichystáme po předchozí domluvě.

Rodinné apartmá se dvěma samostatnými dvoulůžkovými pokoji

Rodinné apartmá se dvěma samostatnými dvoulůžkovými pokoji a koupelnou.

Když chcete prožít rodinný víkend a zároveň si pro sebe ve chvílích klidu uchovat dostatek soukromí, vyberte si apartmá rodinného typu. Oba pokoje, které k němu náleží, nabízí úžasný komfort pro všechny členy rodiny a prostorná koupelna si poradí i s velkou vodní bitvou.

Ráno všichni oceníte domácí snídaní jako od babičky, s bábovkou, štrúdlem, marmeládami z místních surovin, čerstvými rohlíky, ale i moravskými škvarky a dalšími dobrotami. Bude-li potřeba děti zabavit během dne, stačí počkat, až se společenská místnost promění po snídani v hernu, která je všem k dispozici zdarma. A vy? Připomeňte si, jaké to je v klidu posedět u skleničky vína.

Využít v penzionu můžete také kuchyň, lednici, vinotéku. Jeho součástí je i venkovní terasa, kolárna a samozřejmostí vyhrazené parkoviště přímo před penzionem.

 • V ceně ubytování je zahrnuta DPH, snídaně a městské poplatky.
 • Dítě do 3 let bude ubytováno zdarma.
 • Domácí mazlíčky rádi přivítáme po předchozí domluvě.
 • Snídaně se podává od 8:00 do 10:00, pokud plánujete časnější odjezd na výlet nebo potřebujete balíček na cestu, rádi vám jej přichystáme.

Apartmá s obývacím pokojem, kuchyní a dvěma ložnicemi

Apartmá s obývacím pokojem, kuchyní a dvěma ložnicemi využijete pro velká rodinná setkání stejně jako rozlučky se svobodou, coby svatební apartmá nebo pro pobyty spojené s firemními teambuildingy.

Centrální obývací pokoj je synonymem pohodlí a příjemného luxusu. V kuchyni najdete všechno, co potřebujete k vaření, ale také soukromé degustaci vín Honoré. Obě ložnice jsou vybavené prvotřídními manželskými postelemi, jež jsou zárukou kvalitního spánku. Ráno vám pak přijde vhod domácí snídaně s řadou tradičních dobrot od bábovky, přes štrúdl, marmelády z místních surovin, čerstvé rohlíky… až po moravské škvarky a mnoho dalšího.

Až se nasytíte pohodlí apartmá, je pro vás v penzionu k dispozici společenská místnost, která celý den slouží jako jídelna a herna.  Posedět za krásného počasí můžete na venkovní terase, pro cyklisty je otevřená kolárna a samozřejmostí je vyhrazené parkoviště před penzionem.

 • V ceně ubytování je zahrnuta DPH, snídaně a městské poplatky.
 • Dítě do 3 let bude ubytováno zdarma.
 • Domácí mazlíčky rádi přivítáme po předchozí domluvě.
 • Snídaně se podává od 8:00 do 10:00, pokud plánujete časnější odjezd na výlet nebo potřebujete balíček na cestu, rádi vám vyjdeme vstříc.