Apartmá s obývacím pokojem, kuchyní a dvěma ložnicemi

Apartmá s obývacím pokojem, kuchyní a dvěma ložnicemi.

Apartmá s obývacím pokojem, kuchyní a dvěma ložnicemi využijete pro velká rodinná setkání stejně jako rozlučky se svobodou, coby svatební apartmá nebo pro pobyty spojené s firemními teambuildingy.

Centrální obývací pokoj je synonymem pohodlí a příjemného luxusu. V kuchyni najdete všechno, co potřebujete k vaření, ale také soukromé degustaci vín Honoré. Obě ložnice jsou vybavené prvotřídními manželskými postelemi, jež jsou zárukou kvalitního spánku. Ráno vám pak přijde vhod domácí snídaně s řadou tradičních dobrot od bábovky, přes štrúdl, marmelády z místních surovin, čerstvé rohlíky… až po moravské škvarky a mnoho dalšího.

Až se nasytíte pohodlí apartmá, je pro vás v penzionu k dispozici společenská místnost, která celý den slouží jako jídelna a herna.  Posedět za krásného počasí můžete na venkovní terase, pro cyklisty je otevřená kolárna a samozřejmostí je vyhrazené parkoviště před penzionem.

  • V ceně ubytování je zahrnuta DPH, snídaně a městské poplatky.
  • Dítě do 3 let bude ubytováno zdarma.
  • Domácí mazlíčky rádi přivítáme po předchozí domluvě.
  • Snídaně se podává od 8:00 do 10:00, pokud plánujete časnější odjezd na výlet nebo potřebujete balíček na cestu, rádi vám vyjdeme vstříc.

Podrobnosti

Dostupnost