Rodinné apartmá se dvěma samostatnými dvoulůžkovými pokoji

Rodinné apartmá se dvěma samostatnými dvoulůžkovými pokoji a koupelnou.

Když chcete prožít rodinný víkend a zároveň si pro sebe ve chvílích klidu uchovat dostatek soukromí, vyberte si apartmá rodinného typu. Oba pokoje, které k němu náleží, nabízí úžasný komfort pro všechny členy rodiny a prostorná koupelna si poradí i s velkou vodní bitvou.

Ráno všichni oceníte domácí snídaní jako od babičky, s bábovkou, štrúdlem, marmeládami z místních surovin, čerstvými rohlíky, ale i moravskými škvarky a dalšími dobrotami. Bude-li potřeba děti zabavit během dne, stačí počkat, až se společenská místnost promění po snídani v hernu, která je všem k dispozici zdarma. A vy? Připomeňte si, jaké to je v klidu posedět u skleničky vína.

Využít v penzionu můžete také kuchyň, lednici, vinotéku. Jeho součástí je i venkovní terasa, kolárna a samozřejmostí vyhrazené parkoviště přímo před penzionem.

  • V ceně ubytování je zahrnuta DPH, snídaně a městské poplatky.
  • Dítě do 3 let bude ubytováno zdarma.
  • Domácí mazlíčky rádi přivítáme po předchozí domluvě.
  • Snídaně se podává od 8:00 do 10:00, pokud plánujete časnější odjezd na výlet nebo potřebujete balíček na cestu, rádi vám jej přichystáme.

Apartmá s obývacím pokojem, kuchyní a dvěma ložnicemi

Apartmá s obývacím pokojem, kuchyní a dvěma ložnicemi využijete pro velká rodinná setkání stejně jako rozlučky se svobodou, coby svatební apartmá nebo pro pobyty spojené s firemními teambuildingy.

Centrální obývací pokoj je synonymem pohodlí a příjemného luxusu. V kuchyni najdete všechno, co potřebujete k vaření, ale také soukromé degustaci vín Honoré. Obě ložnice jsou vybavené prvotřídními manželskými postelemi, jež jsou zárukou kvalitního spánku. Ráno vám pak přijde vhod domácí snídaně s řadou tradičních dobrot od bábovky, přes štrúdl, marmelády z místních surovin, čerstvé rohlíky… až po moravské škvarky a mnoho dalšího.

Až se nasytíte pohodlí apartmá, je pro vás v penzionu k dispozici společenská místnost, která celý den slouží jako jídelna a herna.  Posedět za krásného počasí můžete na venkovní terase, pro cyklisty je otevřená kolárna a samozřejmostí je vyhrazené parkoviště před penzionem.

  • V ceně ubytování je zahrnuta DPH, snídaně a městské poplatky.
  • Dítě do 3 let bude ubytováno zdarma.
  • Domácí mazlíčky rádi přivítáme po předchozí domluvě.
  • Snídaně se podává od 8:00 do 10:00, pokud plánujete časnější odjezd na výlet nebo potřebujete balíček na cestu, rádi vám vyjdeme vstříc.